top of page

Klassikaline massaaž

Klassikaline üldmassaaž mõjutab keha kahel tasandil: füüsilisel ja psüühilisel. Massaaž leevendab lihaspingeid ja  parandab vereringet. Toime nahale, nahaalusele koele ja lihastele on vastavalt kasutatud võtetest kas lõõgastav või toonust tõstev. Parandab kudede vereringet, soodustab ainevahetust. Kasutatakse lihaspingete, unehäirete puhul, samuti stressi maandamiseks. Oskuslikult tehtud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaaži ei tohi teha, kui vererõhk on kõrgenenud üle normväärtuste, esinevad veenilaiendid, ägedad nahahaigused, palavik.

 

Massaaž Surnumere sooladega

Surnumere sool on tuntud ja hästitoimiv looduslik koorija, see sisaldab hulgaliselt kasulikke mineraale ja keskmisest mitu korda rohkem soola. Meresool puhastab ja elustab nahka sügavuti ning jätab särava jume. Surnumere sool mõjub organismile taastavalt ja tervistavalt, tal on ka mitmeid haigusi ennetav toime

• Surnumere sool mõjub hästi närvisüsteemile, veresoonkonnale, ainevahetusele, liigestele, samuti nahale ja juustele

• Surnumere sool sobib inimestele, kes üritavad taastada naha siledust ja head juuksekasvu, liigeste nõtkust, lihaste elastust, sool on heaks abimeheks normaalkehakaalu taastamiseks ja annab hea une.

• Surnumere soola protseduur on vajalik neile, kes soovivad tunda end noorena ja jääda alati terveks.

• Väga hea nahaprobleemide korral, nagu liigne kuivus, liigne rasu, ärrituvus (eekõige suhkruhaigetel ja psoriaasi all kannatajatel), toob tublisti leevendust.

Koostis: Surnumere bioorgani-mineraalne kompleks; lavendli, kummeli, eukalüpti, rosmariini, tüümiani, kampri, jasmiini, ylang-ylangi, žen-ženi ja ristikheina essentsid.

 

Kiiret abi pakkuv õlavöötme massaaž  30 min

Õlavöötme- kaelamassaaž, mis hõlmab  õlavöötme ja kaela piirkonda. Vereringet kiirendav ning lihaspinget leevendav massaaž.

 

Meemassaaž

Meemassaaž on pärit Tiibetist. Mett  kasutatakse eelkõige kleepainena, et tekitada nakkumine massööri käe ja patsiendi keha vahel. Meemassaaž kiirendab verevarustust masseeritavas piirkonnas, tekitades kauakestva hüpereemia. Läbi naha jõuavad organismi ka mee tuntud tervendavad  toimed. Meemassaaži kasutatakse edukalt lihaspingete, külmetushaiguste, vaimse pinge, tselluliidi ja krooniliste liigesprobleemide raviks. Mesi kiirendab mürkide väljaviimisist organismist. Massaaž mõjub hästi vananevale ja lõtvuvale nahale- seda toniseerides ning tugevalt trimmides.

Masseeritav nahk peab olema puhas ja kreemitamata. Soovitav kuuri pikkus on 5 korda, vähemalt 1 kord nädalas.

Meemassaaž   ei sobi mee allergikutele ega tiheda karvkattega inimestele.

 

Laavakivimassaaž

 

Kivimassaaž on tuhandeid aastaid vana raviviis, mida kasutati nii idamaades kui ka vanimates kõrgkultuuri paikades Ameerikas. Kivimassaažis on ühendatud kivide energeetika, kivide soojus ja inimese energeetiline süsteem. See on väga luksuslik ja tundeküllane massaaž.

Neli tuhat aastat vanad tervendavad kivid kannavad edasi energiat. Asetades need spetsiaalsetele punktidele kehas, taandavad need stressi, eemaldavad plokaade, neutraliseerivad negatiivset energiat, eemaldavad energia ülemääraselt stimuleeritud osadest ja re-energiseerivad kurnatud punktid ning sisendavad harmoonia ja heaolu tunde. Massaži tehakse spetsiaalsete lihvitud laavakividega ja vääriskividega, mis kiirgavad soojust.

 

Jalamassaaž

 

Inimese keha on kaetud refleksipunktidega, mis asetsevad korrapäraselt tsoonisüsteemide kaupa. Üks tsoonisüsteem asub jalalabal, kuhu joonistub terve inimese kuju. Jalalabal asetsevate punktide kaudu on võimalik tõhustada organite tööd, maandada stressi ja kehapingeid ning parandada enesetunnet. Massaaži eesmärgiks on lõõgastuse ja tasakaalu saavutamine. Kasutatakse nii haiguste ennetamiseks, raviks kui ka raskemate haiguste järelraviks.

 

 

Pea- ja näomassaaž koos värskendava näohooldusega

 

Pea- ja näomassaaž koos värskendava näohooldusega, mis tehakse dr. Nona Surnumere toodetega. Hooldus koosneb 4-st etapist (puhastamine, mudamask, toitev mask, värskendamine ). Näohooldus sobib hästi väsinud nahale. Massaaž parandab vereringet, hooldus pingutab ja toidab nahka. Pärast hooldust on mõnus värske tunne

 

 

 

Šokolaadiõli massaaž

 

Lummava aroomiga meeliülendav massaaž mahešokolaadiõliga. Aitab peletab halva tuju ja stressi, toetab „õnnehormoonide“ serotoniini ja endorfiini tootmist kehas, parandab ainevahetust, vähendab näljatunnet ning niisutab rikkalikult, toniseerib, taastab ja toidab nahka. Massaaži tehakse sooja šokolaadiõliga. Õli imendub massaaži käigus täielikult  ja ei vaja peale massaaži mahapesemist

 

 

Taimekubu massaaž

Taimekubu massaaž tehakse soojendatud taimekubudega.

Massaaž on soojendav, vereringet ergutav, tugevatoimeline lihastele, samas meelt ja tundeid rahustav ja pingeid vabastav. Pall aurutatakse kuumaks ja sellega tehakse kehale rullivate võtetega massaaži. Taimepallid koos toitvate taimeõlidega lõõgastavad maksimaalselt lihas- ja närvipingeid, väestavad meeli ja tundeid.

fa-massage-featured-image-2-1500x1000.jpg
bottom of page