Uudised (10)Uudiste arhiiv

 

 

NB! Kui Te ei saa massaaži tulla kokkulepitud ajal, siis tuleb sellest teada anda vähemalt 24 tundi ette!
Kui teatate ette vähem kui 24 tundi, siis tuleb tasuda teenuse eest 100%

Aegu saab broneerida kas helistades tel. 502 4033, saates  
e-meili info@sirensalong.eu või SIIT. Kui broneerite aja meili teel, palun kindlasti juurde lisada ka telefoni number


Massöörid

  Irene Salumets

Mõte õppida massaaži tegemist tuli oma isiklikust vajadusest. Minu tütar tegeles tippspordiga ja selle tõttu tekkisid selja-ning jalavalud. Kui lihaspingete ja valu tõttu muutus trennitegemine võimatuks ja abi kuskilt ei saanud, siis otsustasin ise massaažiga tegelema hakata.  Kuna eelnevalt olin anatoomiaga päris palju kokku puutunud, siis see tegi massaaži õppimise lihtsamaks. Kui algselt saigi massaaži tegemisest hobi, siis mida aeg edasi, seda rohkem abivajajaid tekkis. Ja nii sai hobist kirg ning 2013 aastal otsustasin  jätta oma senise töö ja avasin Siren Salongi. 
Meie salongi eripära ongi vahest see, et me ei tee lihtsalt massaaži, vaid üritame aru saada, mis on konkreetse valu põhjuseks ja kuidas saame inimest kõige paremini aidata.  Keiu Reilent

Mind viis massaaži juurde vajadus teha füüsilist tööd, ringi liikuda ja sealjuures inimestega suhelda. Olen alati proovinud elada selle ilusa mõtte jârgi, et tee head - saad head!
Nii otsustasin aastal 2014 minna ōppima Eesti Massaaži ja Teraapiakooli. Sekunditega sai huvist kirg, poole õppeaasta pealt hulljulgelt asutatud esimene salong ning armastus massaaži vastu kasvas iga päevaga. Kaks aastat pärast põhjalikke õpinguid omandasin ka massöör tase 5 kutsetunnistuse. Lisaks muudavad pidevad täiendkoolitused massaaži nii minu kui klientide jaoks alati mõnusaks ja põnevaks. Samuti meeldivad mulle väljakutsed ja keskendumine kliendi probleemile on Siren salongis alati esikohal. 


 


«
»